Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapım İşine Ait Sözleşme İmzalandı.

Görele Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilecek olan 'Yarı Olimpik Yüzme Havuzu' yapım işine ait sözleşme imzalandı.

PAYLAŞ

Görele Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilecek olan “Yarı Olimpik Yüzme Havuzu” yapım işine ait sözleşme imzalandı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener ve “Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapım İşi” ihalesini alan yüklenici firma yetkilisi tarafından yapım işi ihale sözleşmesi imzalandı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Görele’nin yıllardan beridir hayalini kurduğu olimpik yüzme havuzuna kısa zamanda kavuşacağını söyledi.

Olimpik yüzme havuzunun Yeşiltepe Mahallesi, 13 Şubat Caddesi, Gençlik Merkezinin yanında bulunan araziye yapılacağını belirten Erener, “Bizim bütün çabamız, gayretimiz, koşuşturmacamız Görele’ye hizmet içindir. Görele’ye hizmet etmek için çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. İlçemiz için gerekli olan bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğu içerisindeyiz. İlçemiz ve civar ilçelerimizden gelen çocuklarımız ve gençlerimiz yüzme öğrenme fırsatına kavuşacaktır. Bu vesileyle inanıyorum ki ilçemizden ve civar ilçelerden milli yüzücüler çıkacaktır. Bu projede emeği gecen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN