Aksu Mahallesi'nde İnşa Edilen Semt Sahası Projesi Devam Ediyor ⤑

Aksu Mahallesi'nde 2 bin 650 metre kare alana inşa edilen 'Semt Sahası' üzerinde futbol, basketbol ve voleybol sahası ile bir adet idari bina yer alırken, burada halı saha seriminin birkaç gün içerisinde tamamlanacağı kaydedildi.

PAYLAŞ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu şehrin her bölgesine kültür, sanat ve spor yatırımları yapmaya devam ediyor.

Daha birkaç gün önce Gümrük Binası’ndaki Fuar Alanı ile Konferans Salonu’nu Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi olarak bünyesine katan Giresun Belediyesi şimdi de Aksu, Erikliman ve Çıtlakkale Mahallelerinde Spor Toto Teşkilatı ile Semt Sahası projesini yürütüyor.

Aksu Mahallesi’nde 2 bin 650 metre kare alana inşa edilen ‘Semt Sahası’ üzerinde futbol, basketbol ve voleybol sahası ile bir adet idari bina yer alırken, burada halı saha seriminin birkaç gün içerisinde tamamlanacağı kaydedildi.

Öte yandan kısa sürede yine voleybol ve basketbol saha zemini boyama işleminin de gerçekleştirilmesi ve bu spor donatısının Aksu Mahallesi sakinlerinin kullanımına açılması bekleniyor.

Üstyapı, altyapı, peyzaj ve yeni çocuk parkları yatırımlarıyla her ihtiyaca cevap vermeye çalışan Giresun Belediyesi, Semt Sahası ile Aksu Mahallesi’ne yeni bir yaşam alanı oluşturmuş olacak.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise ‘Semt Sahası’ projelerinin çok değerli olduğunu belirterek, “Biz her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Semt sahaları spor yapmak isteyen herkese açık olacak. Burada herkes dilediğince vakit geçirebilecek. İnşallah Aksu Mahallemize yaptığımız Semt Sahamızı kısa sürede vatandaşlarımızın kullanımına açacağız.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN