Kerim Aksu Fuat Köse'yi Ziyaret Etti

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Fuat Köse'yi tebrik eden ve başarı dileklerini ileten Kerim Aksu, Köse'nin başarılı çalışmalar yapacağına inandığını belirterek her zaman destekçisi olacağını söyledi.

PAYLAŞ

2009-2014 ve 2014-2019 yılları arasında Giresun Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve halkın gönlünde taht kuran Kerim Aksu, göreve yeni seçilen Belediye Başkanı Fuat Köse’yi ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Fuat Köse’yi tebrik eden ve başarı dileklerini ileten Kerim Aksu, Köse’nin başarılı çalışmalar yapacağına inandığını belirterek her zaman destekçisi olacağını söyledi.

Belediye Başkanı Fuat Köse ise, ziyareti için Kerim Aksu’ya teşekkür ederek: “Şehrimizde iki dönem belediye başkanlığı görevi yapmış, önemli hizmetleri, kalıcı eserleri ve güler yüzüyle her kesimin takdirini kazanmış olan Giresun eski Belediye Başkanımız Kerim Aksu, bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Her zaman tecrübelerinden faydalanacağımız başkanımız bizler için çok kıymetli bir isim. Bu şehri hep beraber el ele vererek kalkındıracağız.” dedi.

Ziyarette Kerim Aksu ile beraber İl Genel Meclis Üyesi Şükrü Ertürk, önceki dönem Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Yusufağaoğlu, Ahmet Vahdet Yenal ve Erdinç Hıdımoğlu’da yer aldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN