Kürşad Tüzmen Giresun'u Tanıtıyor

Giresun'un tanıtımını katkı sunmak amacıyla 'Kürşad Tüzmen İle Benim Şehrim' programının çekimleri için, Global TV haber ekibi ile birlikte Giresun'a gelen Tüzmen, şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

PAYLAŞ

Giresun’un tanıtımını katkı sunmak amacıyla ‘Kürşad Tüzmen İle Benim Şehrim’ programının çekimleri için, Global TV haber ekibi ile birlikte  Giresun’a gelen Tüzmen, şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

Zeytinlik Mahallesi’nde bulunan Belediye’ye ait Mekan adlı tesiste kahvaltı verilen Tüzmen ve Global TV ekibi daha sonra Kale, Zeytinlik Mahallesi ve Ada’da televizyon çekimlerinde bulanarak tanıtım ekibinden çeşitli bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise eski Bakan Kürşad Tüzmen ve birbirinden değerli yapımcı senarist ve çekim ekibini şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Giresun’umuzun doğal güzelliklerini, kültürel değerlerini tanıtmak için tüm çalışmalarımız devam edecek. İlimiz her açıdan doğa harikası bir güzelliğe sahip bir şehir. Misafirlerimizden de bu konuyla ilgili övgü dolu sözler duymak bizi ziyadesiyle memnun etti. Tüm ülkenin hatta dünyanın diğer ülkelerindeki insanlarının muhakkak görmesi gerektiği, hak ettiği değerini bulan marka bir şehir olacağız. Bir şehir için tanıtımın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Ben Sayın Bakanımıza ve ekibine böyle bir çalışma için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN