Yerel Haberler

Yerel Haberler Haberleri

Ordu İl Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

  Vali  Mehmet Fatih Serdengeçti, 27 Mart Çarşamba günü Ordu İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Vali Mehmet Fatih Serdengeçti’yi Emniyet Müdürlüğü protokol girişinde Ordu İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy karşıladı.

Giresun Bilgisayar Oyunu Hazırlandı

Giresun Belediyesi tarafından hayata geçirilen Gençlik Açık Ofisi tarafından Giresun Bilgisayar oyunu hazırlandı.

Vali Serdengeçti’den Giresun Ziraat Odasına Ziyaret

  Vali  Mehmet Fatih Serdengeçti, 27 Mart Çarşamba günü Giresun Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Fındığın Başkenti'ne Fındık Müzesi Projesi

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Dünyanın en iyi fındığının üretildiği Fındığın Başkenti Giresun’umuza Fındık Müzesi şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Özgürlük Yolu Yenileme ve Çevre Düzenleme

Başkan Şenlikoğlu’nun yoğun çabalarıyla hayata geçirilen “Özgürlük Yolu Projesi” taraflı tarafsız herkes tarafından çok beğenildi.

Eş Zamanlı Uyuştrucu Operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimizde uyuşturucu madde ticareti yapan torbacı tabir edilen sokak satıcılarının ve uyuşturucu suç organizasyonlarının deşifre edilmesine yönelik

(GATAM) Açılışı Gerçekleştirildi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Mehmet Fatih Kacır, Giresun'a gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Vali  Mehmet Fatih Serdengeçti ile birlikte Giresun Ticaret Borsası Gıda Araştırma ve Test Analiz Merkezi'nin (GATAM) Açılış Törenine katıldı.

Liman Farklı Seviyeli Kavşağı Temel Atma Töreni

 Vali  Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Liman Farklı Seviyeli Kavşağı Temel Atma Törenine katıldı. 8 Mart Cuma günü bir dizi açılış ve programa katılmak üzere Giresun’a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Mehmet Fatih Kacır ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı   Abdulkadir Uraloğlu da temel atma töreninde yer aldı.

Giresun'da Ramazan Coşkusu Yaşanacak

Giresun Belediyesi tarafından her yıl açılan ve geleneksel hale gelen Ramazan Sokağı bu yıl da kapılarını açacak.

Aranan Şahıs Yakalandı

Giresun ili Tirebolu ilçesi Eymür köyünde aranan şahısların yakalanmasına yönelik icra edilen faaliyetler neticesinde;

Yağlıdere'de Oto Hırsızlığı

Giresun ili Yağlıdere ilçesi Tuğlacık köyünde 19 Şubat 2024 günü saat 08.00 sıralarında iki (2) aracın çalındığı ihbarı alındı.

Hırsızlık Olayı Aydınlatıldı

Giresun ili Bulancak ilçesi Arifli köyünde 21 Şubat 2024 günü bir şahsın köy evinde bulunan 20.000 TL yaklaşık maddi değeri olan inşaat demirleri ve aynı köyden başka bir şahsa ait evinin bahçesinde bulunan yaklaşık 20.000 TL değerinde bakır kabloların çalındığı bildirilerek şikâyette bulundu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Giresun’a Geldi

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, 16 Şubat Cuma günü bir dizi programa katılmak üzere Giresun’a geldi.

Tirebolu'ya Ziyaret ve Çeşitli İncelemeler

 Vali  Mehmet Fatih Serdengeçti, Harşit Zaferi'nin 106. yıl dönümü kapsamında düzenlenen fidan dikimi etkinliğinin ardından Tirebolu ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.

Başkan Şenlikoğlu İl Defterdarlığını Ziyaret Etti

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Giresun Defterdarı Mesut Akbulut ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.

İki İl Arasında Gerçekleştirilebilecek İş Birliği Görüşüldü

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet, 31 Ocak Çarşamba günü Giresun Valiliği'ni ziyaret etti. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve beraberindeki Trabzon İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk ile Sahil Güvenlik Doğu Karadeniz Grup Komutanı SG Binbaşı Aytaç Bayırlı’yı, Valilik protokol girişinde Vali Mehmet Fatih Serdengeçti karşıladı.

Toplam 11206 haber.