Bozcaali Mahalle Muhtarlığı Binasının Açılışı Yapıldı

PAYLAŞ

Görele Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Bozcaali Mahalle Muhtarlığı Binasının açılışı yapıldı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Belediye tarafından Bozcaali Mahallesine kazandırılan Bozcaali Mahallesi Muhtarlık Binasının açılışını yaparak, Muhtarlık Binasının mahalleye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Mahallelerin ve mahalle muhtarlarının taleplerini yerine getirmeye devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Tolga Erener, “Önemli olan Mahalle Muhtarlık Binalarını mahallelere kazandırmak olmadığını, önemli olan bu binaların içinin dolu olması, halkın taleplerini ivedi bir şekilde bizlere ulaştırılmasıdır” dedi.

Görele Belediyesi olarak Bozcaali Mahallesine hizmet anlamında damga vurduklarını ifade eden Erener, şunları kaydetti:

“Bozcaali Mahallemizin iki ana yolu vardı, o yolları hem asfaltladık hem de betonladık. Bozcaali Mahallemiz çöp kokusundan geçilmiyordu ve o sıkıntıyı da ortadan kaldırdık ve yerine sosyal tesis kazandırdık. Mahallemizin alt ve üst yapısını yeniledik. Kanalizasyon ve dere ıslah çalışmalarımızla birlikte Bozcaali Mahallemizi yaşanılabilir bir mahalle konumuna getirdik. Mahallemiz gelişmeye, nüfus bakımından büyümeye devam ediyor. Halkımızın mahallesi ile ilgili istek ve sıkıntılarına çözüm olmak için mahallemize Muhtarlık Binamızı da kazandırdık. Hayırlı, uğurlu olsun”

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN