Vatandaşla Buluşma Toplantısı

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

GiresunValisi Harun Sarıfakıoğulları, “Vatandaşla Buluşma” günleri çerçevesinde, ilimiz Merkez Yalı, Güre, Erikliman ve Gaziler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Uygulama Oteli) Toplantı Salonunda 29 Kasım Çarşamba günü saat 15.30 da basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıda mahalle sakinleriyle buluşan Vali Harun Sarıfakıoğulları, mahallelilerin istek, şikâyet ve önerilerini dinledi.
 
Her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarıyla, vatandaşlarımız; istek, öneri, şikâyet ve sorunlarını ilk ağızdan, Vali Sarıfakıoğulları’na aktarma olanağı buluyorlar.
 
Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyet gibi başvurularını, Valiliğimize veya ilgili idari birimlere müracaatlarını beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle, toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla her hafta Çarşamba günleri saat 11:00’de Valiliğimizde, 15:30’da da mahallelerde Vatandaşla buluşma toplantıları düzenleniyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN