Vali Ünlü Başkanlığında Turizm Konulu Toplantı Yapıldı

Vali Enver Ünlü, 15 Kasım Salı günü, ilgili kurum temsilcilerinin katılımıyla 'Turizm' konulu bir toplantı gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Vali Enver Ünlü, 15 Kasım Salı günü, ilgili kurum temsilcilerinin katılımıyla “Turizm” konulu bir toplantı gerçekleştirdi.

Vali Ünlü başkanlığından, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde saat : 15.00’de gerçekleştirilen toplantıya; İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sedat Kurnaz, İl Özel İdaresi Genel Sekter Yardımcısı Erdem Kılavuz, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Temsilcisi Kemal Yüceer, Proje Koordinatörü Gazanfer İltar ve DOKAP Turizm Koordinatörü Serkan Akşan katıldı.

Toplantıda; Turizm Merkezleri İmar Planlarının hazırlanması, GoTürkiye Platformu-GezsenGiresun ve GoGiresun sosyal medya hesaplarının kullanımı, EMITT2023 hazırlıkları, Giresun Adası Çevre Düzenleme Projesi, Zeytinlik Sokak Sağlıklaştırma Projesi 1-2- ve 3. etap çalışmaları, Zeytinlik semtinde kamulaştırma ile Zeytinlik Necatibey İlkokulu Restorasyon Projesi görüşüldü.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN