Vali Sarıfakıoğulları'na Ziyaretler
- 16.03.2018 15:54
- Güncelleme: 16.03.2018 15:54
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, 15 Mart Perşembe günü ATC Enerji Akıllı Ulaşım Sistemleri Genel Müdürü Kadem Çolak, TALEN Tekstil Gıda A.Ş. ortaklarından İsmail Hakkı Şahin ve Öncü Sanayi İşadamları Derneği (ÖNSİAD), Giresun İl Başkanı Tahsin Eyibil’’ı Makamında kabul etti.
ATC Enerji Akıllı Ulaşım Sistemleri Genel Müdürü Kadem Çolak, TALEN Tekstil Gıda A.Ş. ortaklarından İsmail Hakkı Şahin ve Öncü Sanayi İşadamları Derneği (ÖNSİAD), Giresun İl Başkanı Tahsin Eyibil’le bir süre sohbet eden Vali Sarıfakıoğulları, konuklarından faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Ziyarette ATC Enerji Akıllı Ulaşım Sistemleri Genel Müdürü Kadem Çolak, evrensel atığın düzenli depolama sahasında depolanarak Lfg(çöp gazı) elde edilmesi ve bu gazdan elektrik enerjisi üretilmesi, çöp sahasının güvenli hale getirilmesi projeleriyle ilgili bilgi sundu.
Vali Sarıfakıoğulları'nın Makamında kabul ettiği Çamoluk İlçesi Yenice Köyü Muhtarı Mecit DERTLİ'de köyünün ihtiyaçları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.