Tolga Erener, Seçim Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Ak Parti Giresun 3. Sıra Milletvekili Adayı Tolga Erener, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Giresun'u karış karış gezip halkla kucaklaşan Erener, Görele, Espiye, Tirebolu, Şebinkarahisar, Çanakçı'dan sonra dün önce Doğankent'te daha sonra da Giresun Merkezde vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

PAYLAŞ

Halkın istek ve beklentilerini dinleyen Erener, vatandaşlara 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri için destek istedi. Vatandaşların kendisine çok yoğun ilgi gösterdiği Erener, şahsına duyulan güven nedeniyle oldukça mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.

Erener, yaptığı açıklamada, “Ülkemiz 14 Mayıs’ta asrın seçimini yapacak. Bu seçim Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin şahlanış döneminin başlangıcı olacak. İçerideki ve dışarıdaki Türkiye düşmanlarının geçmiş dönemlerde ülkemizin ayağına vurduğu prangalardan Ak Parti iktidarında kurtulan ve yeniden ayağa kalkan Türkiye, 14 Mayıs 2023 tarihinden itibaren ise yepyeni bir döneme girecek. Bu dönem Türkiye Yüzyılı’nın ilk adımı olacak. İşte tam da bu noktada bizlere de tarihi görevler düşüyor. Bizlerde ülkemizin bu yükseliş dönemine daha fazla hizmet edebilmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde halkımızı temsil etmek için hazırız. Halkımızın hizmetkarı olmak için çıkmış olduğumuz yolda bütün vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Allah hakkımızda her şeyin hayırlısını nasip etsin, Rabbim yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN