Erener: Hep Birlikte Başaracağız

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde ilk meşale doğu bölgesinden AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Tolga Erener tarafından yakıldı.

PAYLAŞ

Milletvekili Aday Adaylığı süresince hiç durmadan ziyaretler yapan,  vatandaşlarla iç içe olan Tolga Erener AK Parti Genel Merkezi tarafından Giresun Milletvekilliği Aday listelerinde yer aldı. Erener listelerin basına yansımasının ardından AK Parti Giresun İl Başkanlığını ziyaret ederek,  Görele Çınaraltı seçim bürosunda da  Göreleli hemşerileriyle buluştu.

Aday adayı olduğu ilk günden beri kendisine destek olan herkese teşekkür eden Tolga Erener “Temayül yoklaması, anketler ve Genel Merkez değerlendirmesinin ardından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizleri size emanet etti. Bizlere sahip çıkmaya var mısınız? Gece gündüz çalışmaya, kapı kapı dolaşmaya var mısınız?” sözlerini içeren coşkulu bir konuşma yaptı.

AK PARTİ 4. VEKİLE KOŞUYOR
Milletvekili sıralamalarında yer bulan Tolga Erener gece geç saatlerde AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, burada da teşkilat mensupları ve partililerle birlikte oldu. 
AK Partiye ve kendisine destek isteyen Erener “Hep birlikte başaracağız.  Nasıl halkın başkanı olduysak, şimdi de halkın vekili olacağız.” dedi.
Eynesilli İş İnsanı Haluk Melikoğlu “Tolga Erener daha ilk günden böyle çalışmaya başladıysa, AK Parti Erener’le 4. Milletvekilliğine yani 4-0’a doğru koşuyor. TBMM tarafından yenilenen  seçim sistemi de AK Partiden yana gibi görünüyor.” şeklinde duygularını ifade etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN