Şehit Ersin Cebeci'nin Ailesini Ziyaret

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Vali Enver Ünlü, kaymakamlar , belediye başkanları  ile kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri tarafından, ilimizde bulunan Şehit aileleri ziyaret edildi.

PAYLAŞ

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında; Vali Enver Ünlü, kaymakamlar , belediye başkanları  ile kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri tarafından, ilimizde bulunan Şehit aileleri ziyaret edildi.

Tunceli ilinin Ovacık ilçesinde 13 Nisan 1997 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca girilen silahlı çatışmada Şehit olan ve Giresun Merkez Sarvan Köyü Mezarlığına defnedilen 1976 doğumlu Şehit Piyade Er Ersin Cebeci’nin Giresun Merkez Abacıbükü Mahallesinde yaşayan ailesini, eşi Sema Ünlü hanımefendi ile birlikte ziyaret eden Vali Ünlü, şehidimizin ailesi ile bir süre sohbet ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Şehitlerimizin ailelerinin kendilerine emanet olduğunu ve onların her zaman yanında olacaklarını ifade eden Vali Ünlü, yaptığı paylaşımda; "1997'nin ilkbaharında Tunceli/Ovacık'ta şehit düşen Piyade Er Ersin Cebeci'nin vakur duruşlu, güzel yürekli ailesiyle birlikteydik. Rabbim şehadetini nail eylesin.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN