Keşap'ta Doğalgaz Kullanılmaya Başlandı

PAYLAŞ

Keşap’ta doğalgaz abonelik işlemlerini tamamlayan vatandaşlar doğalgaz ile ilk kez ısındı. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür  “Keşap artık doğalgaz ile ısınıyor. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
Keşap’ta ilk kez gazı yanan evleri ziyaret eden Başkan Emür ‘e ev sahipleri Fatih Yılmaz ve Salim Aydın teşekkür ettiler.
‘’KONU KEŞAP İSE SÖZÜMÜZ GÖNÜLDENDİR ‘’
Başkan Emür ‘’Verdiğimiz yoğun emeğin karşılığını, ısınan hanelerde, yanan ocaktaki mavi alevde görerek mutluluğumuzu pekiştirdik. Hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözü tutmanın sevincini yaşıyoruz. Doğalgaz ateşinde hazırlanan çaylar keyifle içildi. Doğalgaz ile demlenen çayın tadı da bir başka oluyor. Bizlere kapılarını açan Fatih Yılmaz ve Salim Aydın ailelerine, emeği geçen herkese teşekkürler. Çevre dostu olan doğalgazın ciddi avantajlarını göreceğiz. Hem çevre sağlığına katkısıyla hem de ekonomik katkısıyla. Keşap’ın kışları daha temiz bir havası olacak, hava kirliliğini önleyecek. Keşap’ı her daim bir adım daha öteye taşımak için inandığımız yolda yürümeye ve çalışmaya devam edeceğiz"dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN