Başkan Yakar'dan Ziyaretler

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala, sahaya inerek vatandaşlarla kucaklaşmaya başlayan Belediye Başkan adayları; esnaf ziyaretleri, hastane ziyaretleri, açılış, düğün, cenaze merasimleri ve mahalle toplantılarına katılma yarışına girdiler.
Adayların ziyaretlerinden memnuniyet duyan vatandaşlar, “Seçimden seçime de olsa hatırlanmak güzel bir şey. Keşke normal zamanlarda da bu ziyaretler sık sık devam etse. Yine de adayların samimiyetine inanmak istiyoruz. Hepsine başarılar diliyoruz” temennisinde bulundular.

Başkan Yakar her zaman sahada!

Bulancak Belediye Başkanı ve AK Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Recep Yakar’da, saha ziyaretlerini sürdürerek, esnaf-hastane, cemiyet ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor. Belediye Başkanlığı’ndan önce de sosyal yönüyle öne çıkan Başkan Yakar, göreve başladıktan sonra sürdürdüğü vatandaşla ikili ilişkilerini de her daim sürdürmüş, yeni doğan çocuk ziyaretlerinden, yeni evlileri kutlama ziyaretlerine, yetim buluşmalarından, mahalle ve esnaf toplantılarına kadar rutine bağlamış, neredeyse tüm düğün ve cenazelere katılarak mutlu ve acı günlerinde vatandaşlarının yanında olmaya özen göstermiştir. 
Seçim öncesi yaptıkları ziyaretlerinin de, seçim amaçlı değil, sürekli olan halkla kaynaşmalarının devamı niteliğinde olduğunu belirten başkan Yakar, “Biz başkan seçilmeden önce de her daim vatandaşımızın yanındaydık. Başkan olduktan sonra da aynı şekilde sürdürdük. Yarın seçilemezsek de dünyanın sonu değil. Biz yine vatandaşlarımızın içinde bir kardeşleri olarak yer almaya devam ederiz. Hep söylediğim gibi; biz önümüzdeki seçim için değil, gelecek nesillerimiz için kaygılanıyor ve Bulancak sevdasıyla hareket ediyoruz. Bizim sevdamız da endişemiz de sadece Bulancak olmuştur. Bu vesile ile de tüm Bulancaklı hemşerilerimizi sevgi ve saygıyla kucaklıyor, hepsine muhabbetle selamlarımı iletiyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN