Başkan Emür Başkent Mesaisinde

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Ankara'da, ilçede yapımı süren mevcut projeler ve yeni hedeflenen projeler ile ilgili temaslarda bulunuyor.

PAYLAŞ

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Ankara’da, ilçede yapımı süren mevcut projeler ve yeni hedeflenen projeler ile ilgili temaslarda bulunuyor.

 

Başkan Emür, AK Parti Keşap İlçe Başkanı Samet Küçük ile birlikte, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’ü mecliste ziyaret etti, ilçe halkının istek ve taleplerini iletti. 

Kendileriyle çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. 

Daha sonra ise Emür,  Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy’u, TEDAŞ Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı’yı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı makamlarında ziyaret etti.

Emür, görüşmelerde kendileriyle devam eden projeler ile yeni planlanan hizmetlerle ilgili taleplerini aktardı. 

Görüşmelerde projelerle ilgili önemli kazanımlar sağlandığını dile getiren Emür, şöyle konuştu:

“İlçemizde bulunan okulların yatırım konularını istişare ettik. Yine merkezimizde bulunan trafo sıkıntılarının çözülmesi ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Gençlik merkezi ve spor salonu ile ilgili ödenek ayrılması ve öğrenci yurdu yapımı ile ilgili görüştük. Yine yeni projelerimiz üzerinde de taleplerimizi ilettik. Görüşmelerimiz çok olumlu geçti. Keşap ve Keşap halkı için durmadan çalışıyoruz. ” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN