250 Kişi İstihdam Edilecek

Bulancak ilçesinde bulunan ve yatırımcılarını bekleyen 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nde bir yatırımcıyla daha arsa tahsis protokolü imzalandı.

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Bulancak ilçesinde bulunan ve yatırımcılarını bekleyen 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’nde bir yatırımcıyla daha arsa tahsis protokolü imzalandı.

 
 Vali Harun Sarıfakıoğulları, 18 Aralık Pazartesi günü ALBATROS KARALAR DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ yetkililerini ve 2. OSB Bölge Müdürü Bahadır Yılmazı makamında kabul etti.
 
Sektörse 20 yıldır seyahat çantaları ve valizleri konusunda üretim yapan ALBATROS KARALAR DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ’ ne 2. OSB’de yer tahsisi protokolünü imzalayan Vali Sarıfakıoğulları, ilk etapta 250 kişiye istihdam sağlayacak olan fabrikanın ilimize hayırlı olmasını diledi.
 
Artık üretimlerini Giresun 2.Organize Sanayi bölgemizde yapacak olan ALBATROS KARALAR DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ Yıllık 50 milyon TL ihracat hedefiyle Ülkemizde sektöründe lider firmalar arasında bulunuyor. İmzalanan protokole göre 2. OSB içerisinde 10.000. m2 arsa üzerinde yapılacak tesisin inşaatına 2018 yılında başlanacak ve 2019 yılında ilk etapta 250 kişi istihdam edilecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN