Yılmaz, Başkan Emür'ü Ziyaret Etti

2023'e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Keşap'ta bir dizi ziyaretlerde bulundu. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'ü, teşkilatı, esnafı ve öğretmenler günü hasebiyle de okul ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ

Ziyaretler sonrasında Başkan Emür yaptığı açıklamada "AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Belediyemizi ziyaret etti.Hizmetlerimiz hakkında istişarede bulunduk. 
Türkiye için, milletimiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz.2023 hedeflerimizi ve saha çalışmalarımızı değerlendirmek üzere  Başkan Yardımcımız ile teşkilatımızda toplantı gerçekleştirdik. Teşkilatımızın birliği, beraberliği heyecanı daim olsun.
2023 E DOĞRU ŞEHİR BULUŞMALARI KAPSAMINDA VATANDAŞLARIMIZ VE ESNAFIMIZLA BİRLİKTEYİZ
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte esnafımıza ve hemşehrilerimize ziyaret gerçekleştirdik.
Hemşerilerimizle birlikte gönül belediyeciliği, samimiyet, tevazu ve sosyal belediyecilik anlayışını Keşap'ımız da sürdürmeye hep beraber devam edeceğiz.
Akabinde ilçemiz Sonay Özel Eğitim Merkezine ziyaret gerçekleştirdik.
Öğretmenlerimize hediyelerini takdim ettik ."dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN