Yeni Çocuk Parklarının İnşası Sürüyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Erikliman Mahallesi Sahil Sokak, Aksu Mahallesi Pazar Caddesi, Gedikkaya Mahallesi Sardunya Sokak ve 104 Nolu Sokak'ta oyun parkı projelerini hayata geçiriyor. Bu projelerin kısa zamanda tamamlanarak çocukların ve ailelerinin kullanımına sunulması hedefleniyor.

PAYLAŞ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da önem verdiği projelerden biri olan yeni çocuk parklarının inşası planlanan şekilde sürüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Erikliman Mahallesi Sahil Sokak, Aksu Mahallesi Pazar Caddesi, Gedikkaya Mahallesi Sardunya Sokak ve 104 Nolu Sokak’ta oyun parkı projelerini hayata geçiriyor. Bu projelerin kısa zamanda tamamlanarak çocukların ve ailelerinin kullanımına sunulması hedefleniyor.

Ailelerin çocuklarıyla gönül rahatlığıyla vakit geçirebilecekleri parklar için çalışmaların hızlandığını kaydeden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Evlatlarımızın ve hemşehrilerimizin keyif alacağı, sevdikleriyle güzel vakit geçireceği yeni yaşam alanları hazırlamaya devam ediyoruz. İlerleyen süreçlerde yeni parklar ve oyun alanları inşa etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Şu ana kadar şehirdeki park sayısının 70’i aştığını kaydeden Başkan Şenlikoğlu, hedeflerinin bu sayıyı daha da yukarılara taşımak olduğunu sözlerine ekledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN