İŞİMİZ ÇOK ZOR ! - Cavit ÖZDEMİR

İŞİMİZ ÇOK ZOR !


Lige iki maçta aldığı skorlarla sıfır çekerek başlayan Giresunspor'da işlerin çok zor olacağı gözüküyor. Ligin en zayıf takımı görünümündeki Menemenspor'a kendi evinde yenilirken ortaya koyduğu kötü oyunla hayal kırıklığı yaratan Giresunsporlu oyuncuların İstanbul'da Ümraniye karşısında da tel tel dökülmeleri kötü gidişin işareti olarak görülüyor. Sezon başında” kalburüstü” denilen yaşlı oyuncularla yeni bir kadro kuran, takımın başına da bu ligi en iyi tanıyan teknik adamlardan birisini getiren yeşil beyazlı yöneticilerin işler daha da  sarpa sarmadan ve vakit geçirmeden takıma hemen acil takviyeler yapması kaçınılmaz gözüküyor.
    Öyle ki iki maçta doğru dürüst tek gol pozisyonuna giremeyen, defansı yol geçen hanı olan, orta sahası yürüyen, forveti olmayan bir kadro ile karşı karşıyayız. Hadi ilk maç kaza idi diyelim, ya Ümraniye karşısındaki oynanan oyuna ne denmeli? Adama sormazlar mı kardeşim sen 1 ay kamp yaptın, kendi evinde oynadı-ğın maçta döküldün, Ümraniye maçı öncesi ne yaptın diye?
   Sahada isim değil inanan, koşan kazanıyor arkadaş, senin takımında asker oyuncu var mı? İnanan, memleketinin forması için mücadele eden koşan var mı? 
Bir de bu oyuncular alınırken nasıl bir yol izlendi bunu da kamu oyu merak ediyor. Sosyal medyadaki  dolaşan oyuncu menajerleri kimler? Giresunspor kulübünün bunlarla ilişkileri  var mı yok mu? 
   Kısaca işimiz çok zor, hem de geçen yıldan daha zor.  Bir an önce gereken tedbirler alınmalı, çünkü iş işten geçtikten sonra yapılacak bir şeyimiz kalmayacak. 

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
26Ağs

İŞİMİZ ÇOK ZOR !