Üçüncüsü Düzenlenen Kitap Fuarı Ziyaretçi Akınına Uğruyor

Giresun Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen kitap fuarı ziyaretçi akınına uğruyor. Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi'nde açılan kitap fuarı 30 Ekim Pazar gününe kadar 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

PAYLAŞ

Giresun Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen kitap fuarı ziyaretçi akınına uğruyor.

Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde açılan kitap fuarı 30 Ekim Pazar gününe kadar 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

44 yayınevi, 21 ulusal yazar ve 32 Giresunlu yerel yazarın okurlarıyla buluştuğu fuarda, birbirinden değerli yazarların imza ve söyleşi günlerinde adeta izdiham yaşanarak uzun kuyruklar oluştu. Fuarı günlük ortalama 5 bini aşkın kitapseverin ziyaret ettiği bildirildi.

Özellikle öğrenci gruplarının okullarından gelerek toplu halde fuarı ziyaret etmeleri ve stantlara ilgi göstermeleri de güzel görüntülere sahne oldu. Ayrıca her gün ikram çeşmesi aracılığıyla da yaklaşık bin öğrenciye sıcak çorba ikram ediliyor.

Kitapseverler ücretsiz ziyaret ettiği kitap fuarının detaylı program akışına ve içeriklerine giresunkitapfuari.org adresinden erişebiliyor.

Fuarda şu ana kadar imza ve söyleşi gerçekleştiren yazarlar isimleri ve etkinliği ise şu şekilde:

Bahadır Yenişehirlioğlu söyleşi, imza. Sait Ercan söyleşi, imza. Merve Gülcemal söyleşi, imza. Selahattin Yusuf söyleşi, imza. Nazım Elmas söyleşi, imza. Hayati İnanç söyleşi, imza. Aslıhan Atik söyleşi, imza. Mehtap Özsoy söyleşi. Hakkı Özdemir söyleşi, imza. Yılmaz Can söyleşi, imza. İsmail Cem Feridunoğlu söyleşi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, kitap fuarına gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olduklarını belirterek: “Her kesimden insanın fuarımıza adeta akın etmesi bizleri son derece mutlu kılıyor. Emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Fuarımızın kalan 3 günde de dolu dolu geçmesini bekliyoruz. Henüz katılım sağlayamayan kitapseverlerimizin bu şöleni kaçırmamalarını öneriyorum.” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN