TMO Fındık Alım Merkezini Ziyaret

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Vali  Harun Sarıfakıoğulları 01 Kasım Perşembe günü Giresun Ticaret Borsasını ve Giresun Fındık Lisanslı Deposunu ziyaret etti.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Sarıfakıoğulları, Borsa idari binasında Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş, Meclis Başkanı Ertaç Öztürk, TMO Giresun Şube Müdürü Çağlar Şeyranlıoğlu’ndan yeni sezon TMO fındık alımları ve usulleri hakkında bilgi aldı.
 
Daha sonra, Giresun Fındık Lisanslı Deposunda incelemelerde bulunan Vali Sarıfakıoğulları, fındık veren üreticilerle bir süre sohbet etti. Fındık alım işlemini bir süre izleyen Vali Sarıfakıoğulları’na TMO Şube Müdürü Çağlar Şeyranlıoğlu tarafından alımlarla ilgili bilgi verildi.
 
1 Kasım 2018 tarihi itibariyle Toprak Mahsülleri Ofisinin(TMO) Giresun’da Giresun Ticaret Borsası Lisanslı Deposu ve Tirebolu’da Reysaş depoları olmak üzere iki merkezde alım yaptığını belirten yetkililer, TMO’ya ürün teslim etmek isteyen üreticilerin kurumun resmi internet sitesi üzerinden ve şubelerden şahsen randevu alabileceklerini söyledi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN