Sonbahar Temizliği Çalışmaları

Giresun Belediyesi ekipleri, şehir genelindeki yeşil alanlarda sonbahar temizliği çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

PAYLAŞ

Ekipler, şehrin farklı bölgelerinde bulunan parklar, bahçeler, refüjler ve yol kenarlarında bulunan ağaç ve çalı gruplarında, sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte budama işlemlerine hız vermiş durumda.

Her gün düzenli olarak yürütülen çalışmalar, vatandaşlar tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor ve şehrin temiz ve düzenli bir görünümünü koruma konusundaki kararlılıklarını gösteriyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, "Mahalle aralarında, sokaklarda, yol kenarlarında ve bordür diplerinde görsel kirliliğe yol açan yabani otları ekiplerimiz düzenli olarak temizliyor. Şehrimizin estetik açıdan güzel bir görünüm kazanmasına katkı sağlıyor, aynı zamanda cadde ve sokaklarımızın daha ferah bir hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, şehir genelindeki yeşil alanlarda kapsamlı bir sonbahar temizliği çalışması başlattık ve yabani otları uzun boylarıyla görüntü kirliliği oluşturmasını engelliyoruz" denildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN