Şenlikoğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 31 Mart 2024 Mahallî İdareler Seçimleri sonuçlarına ilişkin yazılı bir açıklamada bulundu.

PAYLAŞ

31 Mart yerel seçimleri sonuçlarının Giresun’a hayırlı olmasını dileyen İl Başkanı AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ;”Ortaya çıkan sonuçlara göre Giresun merkezde belediye seçimlerinde beklenen sonucu alamamış bulunuyoruz. Her kazanç ve her kayıp hemşehrilerimizin takdiridir. Bu demokrasinin bir gereğidir, kabullenilmesi gerekmektedir. Kazandığımız yerlerde hemşehrilerimizin gönlüne girdiğimizi, kaybettiğimiz yerlerde ise yeteri kadar başarılı olamadığımızı kabul ederek bundan sonraki çalışmalarımızı yetkili kurullarımızda görüşerek belirleyeceğiz. Seçimlerden başarıyla çıkan ilçe ve belde belediye başkanlarımızı, belediye ve il genel meclis üyelerimizi, mahalle ve köy muhtarlarımızı tebrik ediyorum. Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu ve ekibine bugüne kadar şehrimiz adına gerçekleştirdikleri kıymetli hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

Seçim sürecini emek ve gayretle yürüten belediye başkan adaylarımıza, ilçe başkanlarımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize ve tüm teşkilat mensuplarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Demokratik bir olgunluk içinde seçim sürecini geçiren tüm siyasi partilerimize ve adaylarımıza teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde gösterdikleri yoğun gayret ve çalışmalardan dolayı seçim kurullarımıza ve seçim güvenliğinden sorumlu tüm emniyet güçlerimize teşekkür ediyorum.Sonuçların ülkemize, milletimize ve Giresun’umuza hayırlı olmasını diliyorum”.dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN