Şenlikoğlu: 'Giresun Teknofest ile Çok Daha Güzel Oldu

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bir ayağı Giresun'da gerçekleştirilen TEKNOFEST'in açılış programında konuştu.

PAYLAŞ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bir ayağı Giresun'da gerçekleştirilen TEKNOFEST'in açılış programında konuştu.

Başkan Şenlikoğlu, 22-24 Temmuz tarihleri arasında Çotanak Spor Kompleksi'nde açık kalacak olan TEKNOFEST’in Giresun'a renk katacağını bildirdi.

Şenlikoğlu: "Giresun TEKNOFEST ile çok daha güzel oldu. Şehrimizin tanıtımı için de bu festivalin ayrıca çok önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Teknoloji ve havacılığa ilgi duyan bütün Giresunlu hemşehrilerime bu festivali mutlaka ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum. Bugün teknolojinin konuşulduğu ve görüldüğü bu festivalin Giresun markasına da katkısı olacaktır. Katılımcıların burada gördüklerini her yerde görme imkânı yok. Bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum. Ülkemizdeki teknoloji açığını gidermek ve Milli Teknoloji yolunda önemli sayfalar açtıkları için TEKNOFEST ekibine şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Milli Teknoloji'de ülkemizin atağa kalktığını ifade eden Şenlikoğlu: "TEKNOFEST’in Anadolu’ya açılma kararı ne kadar çok değerli ve kıymetliyse, Anadolu’yu ayağa kaldırmak, bu ruhla ilerletmek de son derece önemlidir.  Sayın Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ‘Önce Millet, Önce Memleket’ diyerek hep birlikte yola devam ediyoruz. Türkiye’miz açısından stratejik öneme sahip milli teknoloji hamlelerimiz oldukça gurur verici.  Bu Milli Teknoloji Hamleleri artık bir milli mücadele olarak görülüyor. Bu noktada da TEKNOFEST çok şükür önemli bir noktada. Ben tüm paydaşlara bir kez daha teşekkür ediyor, sizleri şehrimizde ağırlamaktan tekrar mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum." şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN