Piraziz'de Kış Mevsimi Öncesi Çalışmalar Sürüyor

Piraziz Belediyesi yaklaşan kış mevsimi öncesi ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Yol genişletme ve açma, taş duvar, beton yol, büz atma çalışmalarını ilçe genelinde plan ve program dahilinde sürdüren Piraziz Belediyesi, yıllardır çözüm bekleyen sorunları tek tek çözüme kavuşturuyor.

PAYLAŞ

Piraziz Belediyesi yaklaşan kış mevsimi öncesi ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor.
Yol genişletme ve açma, taş duvar, beton yol, büz atma çalışmalarını ilçe genelinde plan ve program dahilinde sürdüren Piraziz Belediyesi, yıllardır çözüm bekleyen sorunları tek tek çözüme kavuşturuyor.
Kısıtlı imkan ve bütçe ile büyük işler yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu ilçenin tüm sorunlarına hakim olduklarını, bu sorunları da plan ve program dahilinde çözüme kavuşturmaya devam ettiklerini söyledi.
Başkan Görgülüoğlu ; Eren Mahallesi 101 ve 102 nolu sokakta beton yol çalışması, Şeyhli Mahallesi- Nefsi Piraziz köyü kozköy mevki bağlantı yolunda yol genişletme ve beton yol çalışması, Etlikkıran Mahallesi - Gökçeali Kayabaşı bağlantı yolunda beton yol çalışması, Aydere Mahallesi Çiftedeğirmen - Şeyhli Mahallesi bağlantı yolunda beton yol ve büz atma çalışması gerçekleştirdiklerini ayrıca Maden Mahallesinde yapılan girişimler sonucu yapımını İstanbul Büyükşehir Belediyesinin üstlendiği Çocuk Parkı ve Sosyal Tesis çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN