Öğrencilerden Soylu'ya Ziyaret
- 21.10.2016 19:28
- Güncelleme: 21.10.2016 19:28
KANAL28.TV - Kanal 28
Giresun Üniversitesi Yeşilay Topluluğu, 20 Ekim 2016 Perşembe günü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serkan Soylu’yu makamında ziyaret etti .
Yaptıkları çalışmalar hakkında Sayın Soylu’yu bilgilendiren topluluk başkanı ve üyeleri, yeni eğitim döneminde yapmayı düşündükleri projeler hakkında da bilgi verdiler. Rektör Yardımcısı Soylu, öğrenci topluluklarının faaliyetlerinin, Üniversitenin prestiji açısından önemli olduğunu vurgularken, yönetim olarak topluluk faaliyetlerine imkanlar dahilinde destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.
İlk Yorum Yazan Sen Ol!