Keşap'ta Çalışmalar Tam Hız

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür bir taraftan makam da vatandaşları dinliyor. Bir yandan da belediye çalışmalarını yakından takip ediyor.
 İlk önce Keşap'da devam eden betonlama çalışmalarını, Keşap Turizm Fakültesi yol çalışmalarını ve Keşap Yavuz Koleji öğrencilerinin hazırladığı bilim şenliğine katıldı. 

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ilçe merkezine bağlı yollar da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Keşap Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından beton yol, asfaltma çalışmaları ilçenin daha modern bir hale gelmesi için devam ediyor. Başkan Emür yapılan işleri yakından takip edip bilgi aldı. 
Başkan Emür "Alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek için yol betonlama çalışmalarına devam ediyoruz. Betonsuz mahalle yolu bırakmayacağız’’ dedi. 

Başkan Emür daha sonra mahalle sakinleri ile görüşerek, vatandaşların taleplerini ve isteklerini dinledi. Vatandaşlar başlatılan revize ve beton çalışmaları için duydukları memnuniyeti dile getirerek  Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'e teşekkür ettiler.

TURİZM FAKÜLTESİ YOL ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Bire bir sahada çalışan Başkan Emür sonrasında ise
Keşap Turizm Fakültesini ziyaret etti. 
Başkan Emür" Tamamlanan Turizm Fakültemizin yol çalışmalarını yerinde inceledik. Çalışmalar ile ilgili bilgi aldık. En kısa sürede yol çalışmalarımızda tamamlanmış olacak" dedi.

"YAVUZ KOLEJİ BİLİM ŞENLİĞİNE KATILDIK"

"Keşap Yavuz Koleji öğrencilerinin hazırladığı bilim şenliğine katıldık. Çocuklarımızın başarılı olması, bilime olan ilgisi ve yakınlığı, araştırma kabiliyetinin gelişmesi, yeni keşifler yapabilmesi, zihin dünyasının ve ufkunun gelişmesi noktasında bu tür Bilim Şenliklerinin faydalı olduğu kanaatindeyim. Bilim şenliģine emek veren tüm öğretmenlerimizi ve oğlum Sadık Can 'ı ve tüm öğrencileri tebrik ediyorum" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN