Jandarma'dan Uyuşturucu Operasyonu

PAYLAŞ

Giresun İl Jandarma Komutanlığı tarafından, Uyuşturucu Madde İmal-Ticareti ve Bağımlılıkla Mücadele kapsamında yürütülen istihbari çalışmalar neticesinde yasa dışı kenevir bitkisi ve kubar esrar maddesi ele geçirildi.

Giresun İl Jandarma Komutanlığı tarafından alınan istihbari bilgiler sonucunda, Giresun İli Bulancak ilçesi Esenköy Köyü'nde uyuşturucu madde ticareti ve kenevir bitkisi yetiştirildiği duyumu alınması üzerine gecikmesinde sakınca bulunan hal kapsamında 14 Eylül 2020 günü alınan arama kararına istinaden İ.B. isimli şüphelinin ev, eklenti ve bahçesinde yapılan arama neticesinde onyedi (17) kök kenevir bitkisi ile 3 Kilo 200 (3200) gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiş olup, olayla ilgili olarak İ.B. isimli şüpheli gözaltına alınarak tahkikata başlatıldı.

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında başarılı operasyonlar gerçekleştiren Giresun İl Jandarma Komutanlığı, vatandaşlarımızın da desteğiyle ilimiz genelinde uyuşturucu veya uyarıcı madde ile mücadeleye aralıksız olarak devam etmektedir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN