İl İnsan Hakları Kurulu Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı
- 29.10.2016 11:17
- Güncelleme: 29.10.2016 11:17
Giresun Valiliği İl İnsan Hakları Kurulu, Ekim ayı toplantısı 27 Ekim Perşembe günü saat 14:00’ de Vali Yardımcısı Yüksel Çelik başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıda, yaklaşan 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında yapılacak etkinlik ve ziyaretlerin planlaması yapıldı. Ayrıca dönem içerisinde gündeme alınan Tutuklu ve Hükümlü Hakkı ve diğer konulardaki başvurular görüşülerek gerekli kararlar alındı.
Toplantıya Vali Yardımcısı Yüksel Çelik, Giresun Belediyesi, Giresun Üniversitesi, İl Genel Meclisi, Siyasi Partiler ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.