İçme Suyu Arızasına Anında Müdahale
- 26.07.2016 11:57
- Güncelleme: 26.07.2016 11:57
Giresun Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Gazi Caddesi’nde meydana gelen içme suyu arızasına anında müdahale edildi.
Konuyla ilgili bilgiler veren müdürlük yetkilileri şunları söyledi, “Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü olarak alt yapı çalışmalarına büyük önem veriyoruz. İçme suyu hatlarının daha sağlıklı ve güvenilir olabilmesi için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Gazi Caddesi bölgesinde daha önce yapmış olduğumuz mevcut içme suyu hattında meydana gelen arızaya ekiplerimiz anında müdahale ederek, daha büyük arızalara yol açmasını önledi. Arızanın meydana geldiği hat hızlı bir şekilde yenilenerek, bölgenin içme suyu kısa sürede verilmeye başlanacak.”