Huzurevi Sakinleriyle Akşam Yemeği
- 20.03.2018 11:52
- Güncelleme: 20.03.2018 11:52
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Yaşlılar Haftası nedeniyle, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlılarımızla akşam yemeğinde bir araya geldi.
Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde 19 Mart Pazartesi akşamı saat 18.00 da verilen yemekte Vali Sarıfakıoğulları, yaşlılarımızla tek tek ilgilenerek hal ve hatırlarını sordu.
Oldukça samimi ve kalabalık bir ortamda gerçekleşen yemekte yaşlılarımız dilek ve şikâyetlerini Vali Sarıfakıoğulları'na ilettiler.
Huzurevi sakinleri ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Vali Sarıfakıoğulları, yaşlılarımıza sahip çıkmamız gerektiğini vurguladı. Yaşlılarımıza gereken hizmet ve muhabbeti beslemenin her birimizin asli vazifesi olduğunu belirten Vali Sarıfakıoğulları, yaşlılarımızın gelecekle geçmişin bağlantısını sağlayan kutsal birer emanet olduğunu söyledi.