Huzurevi'ne Ziyaret
- 05.10.2016 14:02
- Güncelleme: 05.10.2016 14:02
Giresun Halk Sağlığı Müdürlüğü Dünya Yaşlılar Günü’nü Kutlamak için; Giresun Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Giresun Üniversitesi öğrencileri ile birlikte Huzurevini ziyaret etti
Yapılan ziyarete; Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Fazıl Özden ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun ile çalışanlar katıldı.
Ziyarette huzurevi sakinleriyle oldukça güzel vakit geçirildi, onlarla birlikte olmanın anlamlı ve duygusal anları yaşandı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, büyüklerimizle sohbet ederek devam etti.
Sohbet sırasında büyüklerimizin durumları hakkında bilgi alındı. Huzurevi sakinleri yapılan sohbetin ardından misafirlerini uğurladı.