Görele'ye Olimpik Yüzme Havuzu

PAYLAŞ

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’in onur konuğu olarak Görele’yi ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı  Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Görele'ye  olimpik yüzme havuzu sözü verdi. 
Yeşiltepe Mahallesinde bulunan alanda incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Görele’ye olimpik yüzme havuzu sözü veriyoruz. İnşallah bulunduğumuz arazi üzerine olimpik yüzme havuzumuzu en kısa zamanda inşa edeceğiz. Görele’de yüzme öğrenmek isteyen herkese yüzme öğreteceğiz. Bu vesileyle Görele’de yüzme ve diğer branşlarda yarınların yıldızlarını çıkaracağız. İlçemize, Giresun’umuza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 
Gençlik Merkezimizi de ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı  Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik Merkezi bahçesinde gençlerimizle buluştu. 
Gençlerden gelen soruları yanıtlayan  Bakan   Kasapoğlu, “Bizim bütün çabamız, gayretimiz, koşuşturmacamız hep siz gençler içindir. Ben bu Gençlik Merkezini burada görünce çok mutlu oldum. Çok güzel bir Gençlik Merkezine sahip ilçemiz. Sizlerden ricam burayı daha yoğun kullanmanızdır. Gece gündüz demeden burayla alakalı talep ve ihtiyaçlarınızı bizlere bildirmeniz, bizlerde o doğruldu da talebinizi yerine getireceğiz. Sizlerde yarınlara daha güçlü hazırlanacaksınız. Bilimde, sanatta, kültürde, sporda edebiyatta her alanda güçlü olacaksınız. Vaktimizi boş geçirmeyeceğiz. Görele’de gençlerimizin spora olan motivasyonu, düşkünlüğü ayrı bir mutluluk kaynağı. Bizde gençlerimizden bunu istiyoruz” dedi.
Yüzmenin en büyük projeleri arasında olduğunu belirten Gençlik ve Spor Bakan   Kasapoğlu, “Yüzme bizim en büyük projelerimiz arasında. Yüzme bilmeyen kalmasın. Yüzme bilmek isteyen herkese yüzme öğreteceğiz çünkü su kaynakları acısından zengin bir ülkeyiz. Tesis acısından zengin bir ülkeyiz. Yetenek desen bizim insanımızda o da var. Görele’ye bir havuz projesi ihtiyacı söz konusuydu. Onu da nihayete erdirdik. Gençlik Merkezimizin hemen yan tarafına siz gençler için Belediyemiz ile birlikte yüzme havuzumuzu en kısa zamanda inşa edeceğiz. Hep birlikte önce yüzme öğreneceğiz sonrada bizleri gururla en iyi şekilde temsil edecekler” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN