Giresun Nüfus Müdürlüğü'nden Deprem Dayanışması

PAYLAŞ

6 ŞUBAT 2023 GECESİ SABAHA KARŞI KAHRAMANMARAŞ’IN PAZARCIK İLÇESİNDE 7.7, ARDINDAN ELBİSTAN İLÇESİNDE 7.6 BÜYÜKLÜĞÜNDE MEYDANA GELEN VE 11 İLDE MADDİ MANEVİ BÜYÜK KAYIPLARA YOL AÇAN İKİ BÜYÜK DEPREMİN YARALARI SAARILMAYA ÇALIŞILIYOR..GEREK ÜLKE İÇİ GEREKSE ÜLKE DIŞINDAN GELEN YARDIMLARA HER GEÇEN GÜN YENİLERİ EKLENİYOR..BU KAPSAMDA GİRESUN İL NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ DE BÜYÜK BİR ÖZVERİ VE DAYANIŞMA ÖRNEĞİ SERGİLEDİ..
GİRESUN İL NÜFUS MÜDÜRÜ MÜSLÜM TURGUT ÖNCÜLÜĞÜNDE MÜDÜRLÜK PERSONELLERİNDEN OLUŞAN 20 KİŞİLİK EKİP,DEPREMİN EN ÇOK ETKİLEDİĞİ YERLERİN BAŞINDA GELEN HATAY İLİNE GİDEREK DEPREMZEDE VATANDAŞLARIN HER TÜRLÜ İŞ VE İŞLEMLERİ İÇİN ÇALIŞIYOR..
SADECE HATAY İL MERKEZİNDE DEĞİL ANTAKYA,DEFNE,BELEN,ALTINÖZÜ,SAMANDAĞ VE REYHANLI İLÇELERİNDE DE GÖNÜLLÜ OLARAK BÜYÜK ÖZVERİYLE ÇALIŞAN EKİP ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR EDEN GİRESUN NÜFUS İL MÜDÜRÜ MÜSLÜM TURGUT,DEPREM YARALARININ EL BİRLİĞİYLE SARILACAĞINA OLAN İNANÇLA GÖNÜLLÜ HİZMET VERMENİN GURURUNU YAŞADIKLARINI SÖYLEDİ..
DEPREMZEDE VATANDAŞLARIN NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜYLE İLGİLİ İŞ VE İŞLEMLERİ İÇİN 23 ŞUBAT’TA HATAY’A GİDEN GİRESUN NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNDEN OLUŞAN 20 KİŞİLİK EKİP,10 MART’A KADAR BÖLGEDE GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK..

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN