Giresun Fındığı ve Çayı İlgi Gördü
- 27.10.2016 17:42
- Güncelleme: 27.10.2016 17:42
KANAL28.TV - Kanal 28
Geleneksel olarak her yıl Ekim ayında Antalya Expo Center’de düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarına (YÖREX) Giresun Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Fiskobirlik ürünleri bayiliği yapan Oda üyemiz Çiftçi Fındık firması katıldı. Kendi imkanlarıyla fuara katılan Çiftçi Fındık, Antalyalıların beğenisini kazandı.
Giresun kalite fındık ve ürünlerinin yanı sıra Giresun Kalite Çayın sergilendiği YÖREX Fuarında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu da ağırlayan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası standı ilgi odağı oldu.
İlk Yorum Yazan Sen Ol!