Gezici Aşevi Tırı Faal Duruma Getirildi

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse koltuğa oturmasının ardından belediyenin gezici aşevi tırını faal duruma getirdi. Pazar, Pazartesi ve Salı akşamları İftar yemeği programının olmadığını öğrenen Başkan Köse, hemen mobil aşevi tırının faaliyete alınması talimatını verdi.

PAYLAŞ

 

Aşevi tırı, Atatürk Meydanı’na getirilerek iftar yemekleri pişirilerek servis edildi ve Başkan Köse ile vatandaşlar hazırlanan bu yemeklerle oruçlarını açtı.

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, belediyenin var olan imkanlarını kullandıklarını ve böylece israfın önüne geçtiklerini belirterek: “Sosyal belediyecilik anlayışımız gereğince israfı önlemek önceliklerimiz arasında yer alacak. Yemeği herhangi bir firmadan almadık. Belediye olarak aşevimiz, aşçılarımız ve personelimiz var. Belediyemizin mobil aşevinde belediyemizin aşçıları tarafından yemekler hazırlandı ve iftarımızı Atatürk Meydanımızda vatandaşlarımızla birlikte açtık. İftar programımız Ramazan ayı sonuna kadar aynı yerde devam edecek. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN