Emür'den Esnaf Ziyaretleri
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, her hafta rutin olarak esnaf ve halk ile bir araya geliyor.
- 27.03.2018 13:21
- Güncelleme: 27.03.2018 13:21
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, her hafta rutin olarak esnaf ve halk ile bir araya geliyor.
Başkan Emür, ilgili şikayet ve istekleri dinleyerek, taleplerin yerine getirilmesi ve şikayetlerin çözümü noktasında gerekli çalışmaların yapılması hususunda talimat verdi.
Başkan Emür ,vatandaşın memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğuna vurgu yaptı.
Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Emür, 'Fırsat buldukça esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bugünde esnaflarımızın ve halkımızın derdini ve taleplerini dinledik. Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için hemşehrilerimizle istişarede bulunduk.Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Teknik hizmetlerin haricinde, sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Keşap'ımızı hak ettiği noktaya taşımak amacı içinde hizmet vermekteyiz." dedi