Doka Yönetim Kurulu Toplantısı

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, 29 Mart Perşembe günü, Rize ilinde yapılan Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOKA) 101. Yönetim Kurulu Toplantısına başkanlık etti.
 
Dönem Başkanı olarak  Vali Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında gerçekleştirilen Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın 101. Yönetim Kurulu Toplantısı Rize Valiliği Toplantı Salonunda yapıldı.
 
Toplantıya, Vali Sarıfakıoğulları’nın yanı sıra Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Ordu Valisi Seddar Yavuz ve Trabzon Vali Vekili Necmettin Yalınalp ile Yönetim Kurulunun diğer üyeler katıldı.
 
Toplantının açılışında bir konuşma yapan dönem başkanı Vali Sarıfakıoğulları, toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, “2017 yılının son toplantısında bölgemizin kültür ve turizm altyapısına geliştirilmesi amacıyla 12 Milyon TL’lik bir ihale çağrısına çıkmıştık. Buna ilişkin olarak bölgesel kalkınmamıza ivme kazandıracak çok ciddi projeler Ajansımıza ulaştı. Bu vesileyle DOKA Yönetim Kurulu üyelerine ve proje ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
 
101. DOKA Yönetim Kurulu Toplantısında iki temel konunun ele alınacağını belirten Vali Sarıfakıoğulları, “Bunlardan birincisi; 2018 fizibilite desteği programının görüşülmesi, ikinci olarak da yatırım faaliyet programının görüşülmesi olacaktır” diye konuştu.
 
Açılış konuşmalarının ardından, toplantıdaki gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN