Doğalgaz Çalışmalarına İnceleme

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Bulancak’ta 8 Aralık 2017 Cuma günü ilk kazması vurulan doğalgaz çalışmaları hızla ilerlerken, Belediye Başkanı Recep Yakar, çalışmaları yerinde inceleyerek yakından takip etti.

Eski cezaevi mevkiinden başlayan ve 15 Temmuz Şehitler Caddesi ile Millet Caddesi boyunca tamamlanması planlanan doğalgaz hattı bir hafta gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Dükkan Boğazı mevkiine kadar ilerledi. 2018 yılı sonunda Bulancak’ta doğalgaz kullanımına başlanacağını tekrarlayan Belediye Başkanı Yakar, “Bulancak’ın her yerinde devam eden altyapı ve üst yapı çalışmalarımızı hızlı ve koordineli bir şekilde yürütüyoruz. En önemli altyapı çalışmalarından olan doğalgaz hattı döşeme çalışmalarımızda hızla ilerliyor. Bir hafta gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Cezaevi Mevkiinden başlayan hat, an itibarı ile Dükkan Boğazı mevkiini geçmiştir. Toplamda 1600 metrelik hat kısa sürede tamamlanarak 15 Temmuz ve Şehitler Caddelerimizde üst yapı işlerine başlayacağız. İlçemizin en işlek ve önemli caddeleri olan bu caddelerimiz tamamlandığında Bulancak’ta ki asıl değişimi fark etmiş olacağız. Doğalgaz çalışmalarındaki hızlarından ve özverili çabalarından dolayı AKSA Doğalgaz şirketine, sabır ve anlayışlarından dolayı da halkımıza ve esnafımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanı Yakar, doğalgaz hat çalışmaları incelemelerinin ardından Şemsettin Caddesinde yapılan kaldırım çalışmalarını inceleyerek, ilçemizde bulunan ve kötü amaçla kullanılan metruk binaların yıkımı kapsamında Postane caddesinde bulunan metruk binanın yıkımına katıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN