Denetleme ve İncelemeler Devam Ediyor

Başkan Şenlikoğlu teknik ekibiyle birlikte Fatih Caddesi Projesi'ni yerinde inceleyerek çalışmaların gidişatı hakkında yetkililerden bilgi aldı.

PAYLAŞ

Giresun Belediyesi yatırım ve projeleri aralıksız şekilde sürdürürken, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise hizmetleri yerinde denetlemeye ve incelemeye devam ediyor.

Bu kapsamda, Başkan Şenlikoğlu teknik ekibiyle birlikte Fatih Caddesi Projesi’ni yerinde inceleyerek çalışmaların gidişatı hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaretinde ekiplere çalışmaların hızlandırılması ve bir an önce bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulması talimatını veren Başkan Şenlikoğlu, yaptığı hizmet ve projelerle adeta Giresun’u şantiye alanına çevirdiklerini söyledi.

“Bıkmadan usanmadan Giresun’umuza hizmete devam edeceğiz” diyen Başkan Şenlikoğlu, “Biz göreve gelmeden önce vatandaşlarımıza söz verdik. Daha modern ve daha refah bir şehir inşa edeceğiz diye. Hamdolsun bu sözümüzde duruyoruz ve durmaya da devam edeceğiz. Giresun’u geleceğe taşımak için çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdüreceğiz. Hem sosyal hem de ekonomik anlamda yeni bir yaşam alanı olacak Fatih Caddesi’nde ilk etap aydınlatma direkleri yerleştirilirken, ikinci etapta ise çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN