Cumhuriyet Mahallesi'nde Sorun ve Talepleri Dinledi

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, talep ve sorunlara hızlı şekilde çözüm üretme amacıyla mahalle gezileri yaparak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

PAYLAŞ

Bu kapsamda, Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Şenlikoğlu, hem belediyenin yapmış olduğu çalışmaları anlattı hem de vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Samimi bir ortamda geçen buluşmada, Cumhuriyet Mahallesi’nin imar durumu, yol ağı, asfalt ve beton ihtiyaçları ile altyapı durumu konuşuldu.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, mahallenin ihtiyaçlarını bildiklerini ve sorunların belli bir planlama ile çözüleceğini belirterek, Giresun’a mahalle ayrımı yapmadan hizmet ettiklerini söyledi. Şenlikoğlu: “Mahallelerimizi ziyaret ederek hem gönülden gönüle yol buluyor hem de mahalle sakinlerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor. Biz 28 mahallemizin hepsine eşit gözle bakıyoruz ve hepsinin kendine göre sorunları olduğunu biliyoruz. Bunların farkındayız ve çözüm için çalışıyoruz. Her mahallemize güzel dokunuşlar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.” dedi.

Mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun mahallelerine gelerek sorunları dinlemesinin kendilerini mutlu ettiklerini belirterek, memnuniyetlerini dile getirdiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN