Çamoluk İlçesini Ziyaret

 Vali  Mehmet Fatih Serdengeçti, Çamoluk ilçesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu. Vali Serdengeçti, vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak ve sorunları yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında 21 Mayıs Salı günü Çamoluk Kaymakamlığını ziyaret ederek bilgi aldı.

PAYLAŞ

 

Vali Serdengeçti, Hükümet Konağı önünde Çamoluk Kaymakamı Faruk Carfi ve Çamoluk Belediye Başkanı Ergün Bakırhan başta olmak üzere ilçe protokolü tarafından karşılandı.

Karşılama töreninin ardından Vali Serdengeçti, Çamoluk Kaymakamı Faruk Carfi ile Çamoluk Belediye Başkanı Ergün Bakırhan ve kurum amirleriyle bir araya geldi.

Kaymakam Carfi tarafından Çamoluk’un tarihi, coğrafyası, nüfusu, güvenlik durumu, eğitim, sağlık hizmetleri, ekonomik durum, tarım ve orman faaliyetleri, sosyal yardımlar, dini işler, gençlik ve spor etkinlikleri, KÖYDES projeleri başta olmak üzere güncel durum ve yerel yönetim faaliyetleri hakkında ayrıntılı bir brifing sunuldu.

Vali Serdengeçti’nin Kaymakamlık ziyaretinin ardından ikinci durağı da Çamoluk Belediye Başkanlığı oldu.

Belediye Başkanı Ergün Bakırhan tarafından karşılanan Vali Serdengeçti, Başkan Bakırhan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Bakırhan da Vali Serdengeçti'ye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Serdengeçti, Çamoluk ziyaretinin son bölümünde ise Çamoluk Kapalı Spor Salonu ve Çamoluk İlçe Stadı ile hayırsever iş insanı Ahmet Ertuğrul tarafından Kurtuluş Mahallesi’nde yapılacak olan 16 derslikli ilkokul binasının yer aldığı alanda incelemelerde bulunarak, binalarla ilgili yetkililere yapılması gereken işlemler hakkında talimat verdi.

Ziyaretin sonunda   Vali Serdengeçti, Çamoluk ilçesindeki kamu kurumlarının yetkililerine ve personeline çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, ilçenin gelişimi ve refahı için iş birliği ve dayanışma çağrısı yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN