Başkan Tolga Erener, Vatandaşlarla Bayramlaştı
- 05.07.2016 16:13
- Güncelleme: 05.07.2016 16:13
KANAL28.TV - Kanal 28
Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Ramazan bayramı olması dolayısıyla makamında vatandaşları kabul etti. Vatandaşlarla bir bir bayramlaşan Başkan Erener, vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinledi.
Bayramlaşmaya gelen çocuklara da şeker ve harçlık veren Başkan Erener, bayramların yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı günler olduğunu söyledi.
Başkan Erener, daha sonra Bayramlaşma töreni için Giresun’da bulunan Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin programına katıldı
İlk Yorum Yazan Sen Ol!