Başkan Karapıçak'tan İkametgah Çağrısı
- 11.10.2016 12:46
- Güncelleme: 11.10.2016 12:46
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, yapmış olduğu açıklamada; “İlçe dışında yaşayan yaz aylarında ilçede ikamet eden vatandaşların ikametlerini ilçeye almaları sonucunda artan nüfusla birlikte daha çok hizmetin yapılabileceğini söyledi.
Yaz aylarında ilçeye gelen gurbetçilerin taleplerine hızlı bir şekilde karşılık vermenin mümkün olmadığını belirten Başkan Karapıçak, Tirebolu’yu seven tüm hemşerilerimiz ilçeye yapacakları en büyük iyilik ikametlerini buraya aldırmaları olacaktır. Özellikle yaz aylarını ilçede geçiren emekli hemşerilerimiz bu konuya daha hassas davranmalılar. Özellikle mahallelerimizde yaz aylarını geçirmek için gelen hemşerilerimiz ikametlerini buraya aldırarak ilçemize yapılacak olan hizmetlere katkı sunacaklardır. Belediye olarak çalışmalarımız devam etmekte ama belediyemiz maddi açıdan daha güçlü olursa hizmeti siz değerli hemşerilerimize kısa sürede ve etkin bir şekilde sunacaktır buda bizleri ziyadesi ile memnun edecektir. Bunu yapabilmek içinde bir Tirebolulu olarak hepimize bazı görevler düşmekte. Onun için elimizi taşın altına koyarak ilçe nüfusuna etki edecek bir çalışma içerisine girmeliyiz. İkametgahlarımızı 31 Aralık 2016 tarihine kadar ikametgah adreslerimizi ilçemize taşıyalım. Hem siz kazanın, hem de ilçemiz kazansın” dedi.