Başkan Emür'den Aşure İkramı
- 22.10.2016 12:08
- Güncelleme: 22.10.2016 12:08
KANAL28.TV - Kanal 28
Keşap'ta Aşure günü etkinliği yapıldı Balediye Başkanı Mehmet Emür,Asure günleri birlik, beraberlik ve dayanışmanın arttığı günlerdir.Tüm aylarımızın Muharrem Ayı gibi ikramlı, tüm günlerimizin de Aşure Günü gibi mübarek ve bereketli geçmesini dilerim. Bugün güzel bir etkinlikte bir araya geldik. Bizi burada yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.dedi...
İlk Yorum Yazan Sen Ol!