Ak Parti Giresun Merkez İlçe Yönetiminden Ankara Ziyareti

Ak Parti Giresun Merkez İlçe, Ankara'da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretlerle Giresun'un temsilini güçlendirmeye devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Ak Parti Giresun Milletvekili Ali Temür ve MHP Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal ile bir araya gelindi.

PAYLAŞ

AK PARTİ GİRESUN MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ ANKARA'DA ÖNEMLİ ZİYARETLERE BULUNDU!Ak Parti Giresun Merkez İlçe heyeti, ziyaretlerinde Giresun Milletvekilleri ve Giresunlu bürokratlarla bir araya gelerek Giresun'un çıkarlarının korunması ve desteklenmesi konusunda görüş birliğine vardılar.

Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, MEB Strateji Geliştirme Başkanı Ercan Türk ve MEB Personel Genel Müdürü Bülent Çiftçi gibi önemli görevlere sahip olan isimleri de makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Merkez İlçe Başkanı CİVELEKOĞLU; 
Bu önemli ziyaretler, Ak Parti Giresun Merkez İlçe’nin Giresunlu bürokratlara destek verme ve Giresun'un Ankara'da daha güçlü bir temsilini sağlama çabalarını yansıtmaktadır. Giresun'un çıkarlarının en iyi şekilde savunulması ve ilimizin kalkınması için birlikte hareket edilmesi gerektiğini söyledi.
Giresun Milletvekilleri ve Giresunlu bürokratlarla gerçekleştirilen bu verimli ziyaretlerle Giresun'un sesini duyurma ve ilimize katkı sağlama amacını sürdüreceğiz.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN