Ziyaret ve İncelemeler Devam Ediyor

PAYLAŞ

Giresun Valisi Enver Ünlü, meslek liselerinde yürütülen çalışmaları yerinde görmek amacıyla 125. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Ünlü, 21 Eylül 2020 tarihinde başlayan 2020–2021 eğitim öğretim yılının iki haftasını uzaktan eğitim şeklinde geçiren ve 5 Ekim 2020 Pazartesi gününden itibaren yüz yüze uygulama eğitimleri verilmeye başlanan mesleki ve teknik eğitim kurumlarını ziyaret etmeye başladı.

İlk olarak 21 Ekim Çarşamba günü 125. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Vali Ünlü, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ve okul yöneticilerinden bilgi alarak, yüz yüze eğitimlerle ilgili duygu ve düşüncelerini aldığı öğretmenler ve öğrencilerle sohbet etti.

125. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atölye ve sınıflarında öğrencilerle bir araya gelen Vali Ünlü, atölyelerde uygulama eğitimi alan öğrencilerin çalışmalarını gözlemleyerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vali Ünlü, ziyaretle ilgili olarak “125. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde el becerilerine büyük bir memnuniyetle şahit olduğum öğrencilerimizle ve öğretmenlerimizle bir araya geldik. Bilgisiyle, yeteneğiyle geleceğin yüksek verimli insan gücünü oluşturacak evlatlarımızın her zaman destekçileriyiz. Üretime dayalı eğitimle, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma yolunda meslek liselerimiz daima göreve hazır” ifadelerini kullandı.


HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN