Zafer Partisi Giresun İl Başkanlığı Basın Açıklaması

PAYLAŞ

Değerli Basın mensupları sizlere Sayın Genel Başkanımız Ümit Özdağ'ın hususi selamlarını iletiyor ve hoş geldiniz diyorum. 
Elzem konumuz sığınmacılar ve onların tehditkar tavırları ile birkaç hususu altını çizerek belirtmeyi Aziz Türk Milletine bir borç olarak biliyor, Yüce Allahtan Türkü ve vatanını korumasını niyaz ediyorum. 
Ülkemizdeki örtülü istila, artık neredeyse açık işgale dönüştü. Geçtiğimiz günlerde sığınmacı kampında isyan ederek konteyner yakan sığınmacılar şimdi de açıkça tehditlere başladılar. Suriye’nin kuzeyinde bayrağımızı yaktılar. 
Ülkemizin açık bir istila ile karşı karşıya kaldığını her fırsatta dile getiren Sayın Genel Başkanımızın tutuklanmasını isteyen kendi vatanlarını müdafaadan aciz istilacıları şiddetle kınıyorum. 
Sığınmacılar 12-17 Eylül arası için Türkiye’de çalıştıkları yerlerde iş bırakma tehdidinde bulundular!  Türk milletine aleni kafa tutan ve vefasızlıkta sınıf atlayanlara Zafer partisi sandıkta gereken cevabı Aziz Türk milletinin teveccühü ile verecektir. 
İş bırakma, grev; demokrasilerde çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebidir. Anayasal haktır! Anayasa’ya ve Türk Hukuku’na aykırı olarak vatanımıza çöreklenenler ise siyasi taleplerle, vatanseverleri hedef alarak işverenleri tehdit ediyorlar. Türk Milleti’nin iradesine meydan okuyorlar. Siyasetimizi dizayn etmeye kalkıyorlar! Hadlerini hukuk içinde bildireceğiz. Bir numaralı Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle seçimden sonra derhal hepsini göndereceğiz.
Bunları ucuz iş gücü olarak görüp Türk işçisi yerine işe alanlara sesleniyorum! Bu tehdidin sadece bir başlangıç olduğunu görün! İşyerlerinizle ve ticaretinizle ilgili en kritik zamanlarda bu vatansızlar hak, hukuk, ahde vefa tanımayacaklardır. Şartlar oluşunca iş bırakmanın çok ötesinde zararlar görürsünüz! Türk vatandaşlarını çalıştırın. Kendiniz biraz daha fazla çalışın…
Fakat bilinmelidir ki biz Suriyelilerin, Afganların emek sömürüsü ile insanlık dışı koşullarda çalıştırılmalarına da karşıyız. Biz milyonlarca Suriyeli, Afgan, Pakistanlı vatanlarına insani koşullarda dönsünler istiyoruz.
Öte yandan hem ülke kaynaklarımızı kurutup hem de Türk Siyasetine, Türk Devletine, Türk Milletine, Türk İşverenine rest çekenlere “canınız cehenneme” diyeceğiz.
Suriye iç savaşının çıkış noktası ufak bir eylemle başlamıştı. Bir kıvılcım ateş topuna ve yangına dönüştü. Suriyeli toplumu çok çabuk provoke olabilen kontrolsüz bir toplum. Türkiye için bugün Suriye iç savaşı koşullarından çok daha büyük bir tehdit var.
Bunu AKP görmek istemese de biz biliyoruz ve izin vermeyeceğiz.
Zafer Partisi gelecek. Türk’ü tehdit edenlerle birlikte bu aymaz iktidar da gidecek…

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN