Yakar, İlk Günkü Aşk ve Heyecanla

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

AK Parti Giresun aday tanıtım toplantısının ardından bir açıklama yapan, Bulancak Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Recep Yakar, “Bizim kaygımız hiçbir zaman gelecek seçimler değil, gelecek nesillerimize nasıl bir miras bırakacağız endişesi olmuştur. Bizleri yeniden bu göreve layık görenleri mahcup etmeyeceğiz. İlk günkü aşk ve heyecanla yolumuza devam edeceğiz ” dedi.

Bulancak Belediye Başkanı ve adayı Recep Yakar, “Biz hizmet için yola çıkmış bir anlayışın naçiz fertleriyiz. Yeniden aday gösterilmemiz ancak heyecanımızı artırmıştır. Geçtiğimiz 5 yılda hep artan bir heyecanla ve hizmete sevdalı bir anlayışla çalıştık. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecektir.

Aday adaylığı sürecinde birlikte yürüdüğümüz tüm dava arkadaşlarımızın da bu kutlu yolda bizimle birlikte aynı aşk ve heyecanla yollarına devam edeceklerine inanıyor ve hepsinin gönlümüzdeki yerlerini koruduklarını bilmelerini istiyorum. Bugüne kadar birlikte başardık, bundan sonra da birlikte başaracağız.

Şahsi olarak görevde olduğum sürece tek sevdam Bulancak olmuştur. Görevde kaldığım sürece de böyle olmaya devam edecektir. Diğer aday arkadaşlarımın da aynı düşüncede olduğuna eminim. İşte bu anlayışla yeniden Bismillah diyerek yola çıkıyoruz. Geçtiğimiz 5 yılda yaptıklarımız ortadadır. Bizlere dua ederek teveccühte bulunan insanlarımızın yüzlerini kara çıkarmadık. Aynı samimiyet ve teveccühle hizmete devam edeceğiz. Bizim kaygımız hiçbir zaman gelecek seçimler olmamış, gelecek nesillerimize nasıl bir miras bırakacağız endişesi olmuştur. Aynı görev bilinciyle, bulunduğumuz makamın sorumluluğunu her daim omuzlarımızda hissetmeye devam edeceğiz.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi AK Belediyeciliğin farkını, ilçemiz Bulancak’ta da sürdürmek, şehrimizi yeniden inşa etmeye devam etmek, emin ellerle yarınlara taşımak için halkımızın teveccühü ve dualarıyla çıktığımız bu yolda yalnız kalmayacağımızı düşünüyor, bizleri yeniden bu göreve layık gören; başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, ilimiz Milletvekilleri, İl ve İlçe Başkanlarım ile partimizin her kademesinde görev alan tüm dava ve yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Allah bu kutlu davada bizleri muvaffak eylesin.

Adaylığımızın açıklanmasından bu yana; gerek arayarak, gerek mesajla, gerekse şahsen tebriklerini bildiren tüm dava arkadaşlarıma ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, yine aday tanıtım toplantısında şahsımın salona girişinden çıkışına kadar sevgi gösterilerinde bulunan gençlerimize ve partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN