Vali Serdengeçti, Piraziz İlçesini Ziyaret Etti

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Piraziz ilçesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu. Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak ve sorunları yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında 25 Haziran Salı günü Piraziz ilçesini ziyaret etti.

PAYLAŞ

 

 Vali Mehmet Fatih Serdengeçti'yi, Hükümet Konağı önünde Piraziz Kaymakamı Burak Öz başta olmak üzere ilçe protokolü karşıladı.

Ziyaretin ilk durağı Piraziz Kaymakamlığı oldu. Sayın Valimiz, Piraziz Kaymakamı Burak Öz ve ilçe yöneticileriyle bir araya geldi.

Kaymakam Öz tarafından Piraziz’nin tarihi, coğrafyası, nüfusu, güvenlik durumu, eğitim, sağlık hizmetleri, ekonomik durum, tarım ve orman faaliyetleri, sosyal yardımlar, dini işler, gençlik ve spor etkinlikleri, KÖYDES projeleri ile yatırımlar başta olmak üzere güncel durum ve yerel yönetim faaliyetleri hakkında ayrıntılı bir brifing sunuldu.

Vali Serdengeçti, ziyaretle ilgili olarak “Piraziz'de yeni inşa edilen Hükümet Konağımızı ziyaret ederek ilçe genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldık.” ifadelerini kullandı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Piraziz Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Serdengeçti, Belediye Başkanı Mahmut Esat Ayyıldız ve ilçenin önde gelenleri tarafından karşılandı.

Belediye Başkanı Mahmut Esat Ayyıldız ile bir araya gelen Vali Serdengeçti, ilçenin genel durumu, belediyenin yürüttüğü projeler ve vatandaşların talepleri hakkında bilgi aldı.

Vali Serdengeçti, Başkan Ayyıldız’a görevinde başarılar dilerken, Başkan Ayyıldız da Vali Serdengeçti'ye nazik ziyaretlerinden dolayı şükranlarını sundu.

Ziyaretle ilgili olarak Vali Serdengeçti, “Piraziz Belediye Başkanı Esat Ayyıldız'ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Nazik misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

Ziyaretin sonunda   Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Piraziz ilçesindeki kamu kurumlarının yetkililerine ve personeline çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, ilçenin gelişimi ve refahı için iş birliği ve dayanışma çağrısı yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN